Rekrutacja do Szkoły Modelu Współpracy

Stowarzyszenie ESWIP rozpoczęło rekrutację do „Szkoły Modelu Współpracy” realizowanej w ramach projektu „Gotowi na Model”  realizowanego w partnerstwie z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Samorządem Powiatu Ostródzkiego oraz Samorządem Gminy Gietrzwałd.
Będzie to cykl edukacyjny, składający się z 5 sesji szkoleniowych  przygotowujących do wdrażania zaplanowanych elementów Modelu Współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Podczas szkoleń uczestnicy poznają zasady współpracy, otrzymają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

Cykl szkoleniowy przeznaczony jest dla przedstawicieli samorządu oraz organizacji pozarządowych z terenu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Powiatu Ostródzkiego oraz Gminy Gietrzwałd, zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i umiejętności w zakresie wdrażania Modelu Współpracy administracji publicznej (JST) z organizacjami pozarządowymi (NGO).

Aby zgłosić się do Szkoły, należy zapoznać się z Regulaminem Szkoły, w którym wskazano szczegółowe informacje odnośnie całego cyklu, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do 4 lutego 2014 r. pocztą tradycyjną, lub elektroniczną  na adres:

Stowarzyszenie ESWIP
ul. Marka Kotańskiego 1,
10-167 Olsztyn
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W załączeniu:

  1. Pełna treść ogłoszenia.
  2. Formularz zgłoszeniowy.
  3. Regulamin Szkoły modelu współpracy.